Pierwszy krok
do lepszego życia

Znajdziemy pracę dla Ciebie.

Nie wyjeżdżasz do pracy w ciemno

Wyjazd za granicę to ważna decyzja życiowa. Hevelio pomaga znaleźć pracę i zakwaterowanie tak abyś szybko odnalazł się w niemieckiej rzeczywistości.

Pracujesz za godne stawki

Hevelio jest członkiem związku zawodowego IGZ, co gwarantuje każdemu pracownikowi wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi taryfami prawnymi oraz prawem pracownika.

Nie martwisz się nieznajomością przepisów

Przyjazd do Niemiec to nowe środowisko, nowa praca i przede wszystkim nowe zasady prawne. Nie musisz się tym martwić! Hevelio gwarantuje jasne zasady współpracy! Informujemy o prawach i obowiązkach pracownika.

Rozwijasz się i uczysz języka

Oferujemy darmowe kursy języka niemieckiego. Wspieramy Twój rozwój indywidualny – od szkoleń poprzez warsztaty rozwoju zawodowego.

Rekrutacja

Jak wygląda proces rekrutacji w Hevelio?

Działamy zarówno wśród pracodawców, rekrutując dla nich odpowiednich pracowników, jak i wśród potencjalnych pracowników, poznając ich kompetencje i pomagając im znaleźć odpowiedniego pracodawcę.

1

Pierwszy kontakt

Kontakt poprzez pocztę elektroniczną lub media społecznościowe oraz telefon. Przygotowanie i przesłanie CV przez kandydata.

2

Rozmowa

Rozmowa telefoniczna – rozmowa przedwstępna z kandydatem.

3

Spotkanie

Spotkanie w siedzibie firmy w Schüttorf w Dolnej Saksonii. W przypadku, gdy jest to niemożliwe, spotykamy się online poprzez Skype.

4

Potwierdzenie

Po dobraniu idealnego pracodawcy, przeprowadzamy czynności rekrutacyjne w imieniu kandydata. Pracodawca potwierdza chęć zatrudnienia kandydata a on/ona potwierdza chęć podjęcia współpracy.

5

Finalizacja rekrutacji

Następuje podpisanie umowy między Hevelio, pracodawcą oraz pracownikiem. Na tym etapie masz nasze pełne wsparcie eksperckie.

6

Pierwszy dzień pracy

Pierwszego dnia w miejscu pracy stawiamy się razem z Tobą. Dopilnujemy tego, by wszystko było zgodne z oczekiwaniami

Praca

Pomagamy znaleźć pracę – przeprowadzamy rekrutację online oraz na miejscu. Jesteśmy pomostem pomiędzy polskim a niemieckim pracodawcą.

Umowa

Zajmujemy się podpisaniem umowy pomiędzy pracownikiem a pracodawcą – wszystko zgodnie z prawem oraz poszanowaniem praw pracownika.

Zakwaterowanie

Pomagamy znaleźć zakwaterowanie oraz dopełnić formalności związanych z zameldowaniem. Tłumaczymy – od zasad po umowy najmu.

Sprawy urzędowe

Pomagamy odnaleźć się w niemieckiej rzeczywistości – udzielamy wsparcia we wszelkich niezbędnych sprawach urzędowych (konto bankowe, ubezpieczenie itp.).

Prawa i obowiązki

Hevelio gwarantuje jasne zasady – informujemy o prawach i obowiązkach pracownika – od zasad urlopowych po wypłacanie nadgodzin. Zapewniamy odzież do pracy.

Rozwój

Oferujemy kursy języka niemieckiego. Wspieramy rozwój indywidualny – od szkoleń poprzez warsztaty rozwoju zawodowego.

1 6

Gwarantujemy

Wybrane oferty pracy w Niemczech

Mamy więcej ofert

Przejdź do działu oferty i znajdź
pracę swoich marzeń.

Zostaw CV

Szukasz pracy w Niemczech?

Pozwól nam znaleźć ją za Ciebie!
Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV a my zajmiemy się resztą.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.