Wierzymy w obopólne zadowolenie
pracobiorcy i pracodawcy.

O nas

Hevelio

Hevelio to ekspert w zakresie doradztwa personalnego. Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Tym samym firma Hevelio kompleksowo pomaga pracownikom we wszelkich aspektach szukania pracy w Niemczech. Jednocześnie, chcemy pomóc pracodawcy znaleźć rzetelnego i godnego zaufania pracownika.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która wyznaje zasadę fair play i pełnej transparentności zarówno w stosunku do pracownika, jak i pracodawcy. Dostarczamy pracodawcom dopasowany profil pracownika, który oprócz pracy ma zapewnione nasze wsparcie w codziennym życiu.

Zespół

Jacek Chloupek

Executive Partner

Jacek jest współzałożycielem firmy Hevelio. Od lat działa na rynku pośrednictwa pracy – widząc niesłabnące potrzeby rynku, postanowił zaproponować rozwiązanie – Hevelio. Dzięki wykształceniu biznesowemu i wieloletniemu doświadczeniu na kierowniczym stanowisku Jacek sprawnie łączy efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi z wiedzą techniczną i branżowym know-how.

Julian Krümpel

Managing Partner

Współzałożyciel firmy Hevelio i dyrektor finansowy firmy Kortmann Group. Przez 10 lat pracy w bankowości Julian stał się ekspertem od finansów i zarządzania zasobami ludzkimi. Zdaje sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest realizacja potrzeb kadrowych poprzez pracę tymczasową. Dlatego wykorzystuje swoje doświadczenie i kontakty, by zapewniać pracodawcom najwyższą jakość usług z Hevelio.

Henning Kortmann

Partner

Henning jest partnerem i udziałowcem firmy Hevelio. Na co dzień jest prezesem zarządu spółki Kortmann Group i dyrektorem generalnym wielopokoleniowej firmy Kortmann Beton. Dzięki wykształceniu z zakresu handlu międzynarodowego i administracji biznesowej, oraz znajomości branży materiałów budowlanych, Henning wspiera Hevelio również jako doświadczony konsultant i specjalista.

Paula Chudy

Associate Manager

Paula na co dzień współpracuje z naszymi klientami, zajmując się strategią marketingową i organizacyjną. Techniczne umiejętności wzbogaca artystyczną perspektywą, dzięki czemu potrafi nadać działaniom marketingowym zupełnie nowy wymiar. Wrodzone zainteresowanie światem marketingu oraz biznesu, Paula rozwijała, studiując w USA i Holandii, oraz pracą w międzynarodowej korporacji.

Sonja Schmidt

Sales Manager

Sonja jest odpowiedzialna za naszych pracodawców, opiekuje się dotychczasowymi klientami i zachęca nowych klientów do naszego żółtego Hevelio.
Z wielką pasją do regionu oraz przyjaznym i otwartym podejściem, reprezentuje naszą firmę. Tym samym doskonale dopełnia nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dobry instynkt w kontaktach z partnerami biznesowymi sprawiają, że jest ona idealnym łącznikiem pomiędzy klientem a pracownikiem.

Malte Growinski

Specjalista ds. Rekrutacji

Nasz „Tinderowiec pracy”
Malte dołączył niedawno do naszego zespołu jako rekrutant i zaraża wszystkich kandydatów naszą pozytywną energią. Zawsze ma w zanadrzu dowcip; tym samym jest zajęty swipowaniem (w prawo i w lewo), aby znaleźć idealny match pomiędzy kandydatem a pracodawcą. W życiu prywatnym Malte jest ojcem słodkiej córeczki, z którą spędza dużo czasu.

Katarzyna Dubiel

Księgowa

Świat cyferek należy do naszej księgowej Kasi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla różnych instytucji finansowych w Polsce, Holandii i Niemczech. Prywatnie – pasjonatka egzotycznych podróży i języków obcych.

Maciej Jesionka

Koordynator

Opanowanie i stanowczość to cechy charakterystyczne Maćka. Jako doświadczony żołnierz oraz pracownik cywilny zdecydowanie potrafi zarządzać każdą sytuacją związaną z codzienną pracą w biurze. Maciek wspiera naszych pracowników w sprawach życia codziennego oraz zawodowego. Jednym słowym Maciek to ogromne wsparcie dla naszego zespołu.

Zainteresowany współpracą?

Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zadzwoń lub odwiedź nas już dziś.

Kontakt z Hevelio