Wierzymy w obopólne zadowolenie
pracobiorcy i pracodawcy.

O nas

Hevelio

Hevelio to ekspert w zakresie doradztwa personalnego. Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Tym samym firma Hevelio kompleksowo pomaga pracownikom we wszelkich aspektach szukania pracy w Niemczech. Jednocześnie, chcemy pomóc pracodawcy znaleźć rzetelnego i godnego zaufania pracownika.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która wyznaje zasadę fair play i pełnej transparentności zarówno w stosunku do pracownika, jak i pracodawcy. Dostarczamy pracodawcą dopasowany profil pracownika, który oprócz pracy ma zapewnione nasze wsparcie w codziennym życiu.

Zespół

Jacek Chloupek

Executive Partner

Jacek jest współzałożycielem firmy Hevelio. Od lat działa na rynku pośrednictwa pracy – widząc niesłabnące potrzeby rynku, postanowił zaproponować rozwiązanie – Hevelio. Dzięki wykształceniu biznesowemu i wieloletniemu doświadczeniu na kierowniczym stanowisku Jacek sprawnie łączy efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi z wiedzą techniczną i branżowym know-how.

Julian Krümpel

Managing Partner

Współzałożyciel firmy Hevelio i dyrektor finansowy firmy Kortmann Group. Przez 10 lat pracy w bankowości Julian stał się ekspertem od finansów i zarządzania zasobami ludzkimi. Zdaje sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest realizacja potrzeb kadrowych poprzez pracę tymczasową. Dlatego wykorzystuje swoje doświadczenie i kontakty, by zapewniać pracodawcom najwyższą jakość usług z Hevelio.

Henning Kortmann

Partner

Henning jest partnerem i udziałowcem firmy Hevelio. Na co dzień jest prezesem zarządu spółki Kortmann Group i dyrektorem generalnym wielopokoleniowej firmy Kortmann Beton. Dzięki wykształceniu z zakresu handlu międzynarodowego i administracji biznesowej, oraz znajomości branży materiałów budowlanych, Henning wspiera Hevelio również jako doświadczony konsultant i specjalista.

Paula Chudy

Associate Manager

Paula na co dzień współpracuje z naszymi klientami, zajmując się strategią marketingową i organizacyjną. Techniczne umiejętności wzbogaca artystyczną perspektywą, dzięki czemu potrafi nadać działaniom marketingowym zupełnie nowy wymiar. Wrodzone zainteresowanie światem marketingu oraz biznesu, Paula rozwijała, studiując w USA i Holandii, oraz pracą w międzynarodowej korporacji.

Sonja Schmidt

Sales Manager

Sonja jest odpowiedzialna za naszych pracodawców, opiekuje się dotychczasowymi klientami i zachęca nowych klientów do naszego żółtego Hevelio.
Z wielką pasją do regionu oraz przyjaznym i otwartym podejściem, reprezentuje naszą firmę. Tym samym doskonale dopełnia nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dobry instynkt w kontaktach z partnerami biznesowymi sprawiają, że jest ona idealnym łącznikiem pomiędzy klientem a pracownikiem.

Maciej Jesionka

Koordynator

Opanowanie i stanowczość to cechy charakterystyczne Maćka. Jako doświadczony żołnierz oraz pracownik cywilny zdecydowanie umie zarządząć każdą sytuacją związaną z codzienną pracą w biurze. Maciek wspiera naszych pracowników w sprawach życia codziennego oraz zawodowego. Jednym słowym Maciek to ogromne wsparcie dla naszego zespołu.

Katarzyna Dubiel

Księgowa

Świat cyferek należy do naszej księgowej Kasi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla różnych instytucji finansowych w Polsce, Holandii i Niemczech. Prywatnie – pasjonatka egzotycznych podróży i języków obcych.

Zainteresowany współpracą?

Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zadzwoń lub odwiedź nas już dziś.

Kontakt z Hevelio