Wierzymy w obopólne zadowolenie
pracobiorcy i pracodawcy.

O nas

Hevelio

Hevelio to ekspert w zakresie doradztwa personalnego. Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Tym samym firma Hevelio kompleksowo pomaga pracownikom we wszelkich aspektach szukania pracy w Niemczech. Jednocześnie, chcemy pomóc pracodawcy znaleźć rzetelnego i godnego zaufania pracownika.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która wyznaje zasadę fair play i pełnej transparentności zarówno w stosunku do pracownika, jak i pracodawcy. Dostarczamy pracodawcom dopasowany profil pracownika, który oprócz pracy ma zapewnione nasze wsparcie w codziennym życiu.

Zespół

Sonja Schmidt

CEO

Sonja jest odpowiedzialna za naszych pracodawców, opiekuje się dotychczasowymi klientami i zachęca nowych klientów do naszego żółtego Hevelio.
Z wielką pasją do regionu oraz przyjaznym i otwartym podejściem, reprezentuje naszą firmę. Tym samym doskonale dopełnia nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dobry instynkt w kontaktach z partnerami biznesowymi sprawiają, że jest ona idealnym łącznikiem pomiędzy klientem a pracownikiem.

Julian Krümpel

Managing Partner

Współzałożyciel firmy Hevelio i CEO firmy Kortmann Group. Przez 10 lat pracy w bankowości Julian stał się ekspertem od finansów i zarządzania zasobami ludzkimi. Zdaje sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest realizacja potrzeb kadrowych poprzez pracę tymczasową. Dlatego wykorzystuje swoje doświadczenie i kontakty, by zapewniać pracodawcom najwyższą jakość usług z Hevelio.

Henning Kortmann

Partner

Henning jest partnerem i udziałowcem firmy Hevelio. Na co dzień jest prezesem zarządu spółki Kortmann Group i dyrektorem generalnym wielopokoleniowej firmy Kortmann Beton. Dzięki wykształceniu z zakresu handlu międzynarodowego i administracji biznesowej, oraz znajomości branży materiałów budowlanych, Henning wspiera Hevelio również jako doświadczony konsultant i specjalista.

Timo Lamche

Kierownik Działu Rekrutacji i Koordynacji

Timo kieruje naszym zespołem rekruterów i koordynatorów, jest naszym centrum kontroli oraz ma całkowity przegląd sytuacji.
Jest ogniwem, w którym łączą się wszystkie wątki między pracownikami, klientami i back office.
Duża ilość informacji i zadań do wykonania każdego dnia jest dla niego dziecinnie prosta, a swoimi zadaniami zarządza z dużą siłą i talentem organizacyjnym.
Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie harmonogramem, wsparcie pracowników, transport pralek czy kąpiel w saunie – w Timo znaleźliśmy wszechstronnego pracownika, który zawsze pracuje na pełnych obrotach.

Martha Vrdoljak

Asystent zarządu / Rekrutacja

Z absolutną kobiecą siłą, Martha rzuca się na oślep w każde zadanie.
Obecnie rekrutuje dla Hevelio w czterech językach – niemieckim, angielskim, chorwackim i przede wszystkim w szarmanckim 😉 .
Dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu jest bardzo dobrze odbierana przez naszych kandydatów i klientów oraz zawsze utrzymuje zespół w dobrym nastroju.

Edith Schiebener

Księgowość

Edith jest naszym zawsze wesołym słoneczkiem.
Jej pies Rosi, również pracuje z nami w międzyczasie i wspiera naszą drużynę w biurze.
Dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu i zrelaksowanemu sposobowi bycia, Edith codziennie zagłębia się w nasz program płacowy.
Podejmuje każde wyzwanie i z powodzeniem analizuje wszystkie tematy.
Edith, jesteś absolutnym mistrzem, perfekcyjnie do nas pasujesz i nie wyobrażamy sobie Żółtego Zespołu bez Ciebie.

Olivia Rausing

Koordynacja/Rekrutacja/Sprzedaż

Uwaga nadchodzi energia!
Olivia jest twarzą Hevelio i wita każdego gościa w recepcji swoim czarującym uśmiechem.
Wkłada serce i duszę w opiekę nad naszymi pracownikami i dlatego jest ważną osobą kontaktową dla ich dobrego samopoczucia.
Niezależnie od tego, czy chodzi o rekrutację, czy sprzedaż – w Olivii znaleźliśmy prawdziwie wszechstronną osobę, która nie przebiera w słowach 😉 .
Zdecydowanie powinieneś ją poznać, wpadnij na kawę w każdej chwili!

Paulina Sobieszczyk

Administracja

Paulina jest absolutną entuzjastką liczb i ma oko na wszystko i wszystkich.
Jest naszym Sherlockiem Holmesem cyfr, danych i faktów oraz pracuje super sumiennie.
Naprawdę nas motywuje i dlatego jest idealną osobą na to stanowisko.
Praca z Tobą Paulino to prawdziwa frajda, pozostań dokładnie taka jaka jesteś.

Paweł Wiewiorowski

Rekrutacja

Nasz specjalista w dziedzinie spawania.
Paweł ma wieloletnie doświadczenie jako spawacz, monter i producent narzędzi, dlatego jest naszym ekspertem w branży metalowej.
Nikt nie rozumie potrzeb naszych klientów tak dobrze jak on.
Po zapoznaniu się z działalnością danego projektu, od razu potrafi zaproponować odpowiednich pracowników.
Dzięki dużej sieci kontaktów w polskiej społeczności, jest naszym idealnym rekruterem wykwalifikowanych pracowników z zagranicy.
Ponadto Paweł jest prawdziwym dżentelmenem, który otwiera drzwi kobietom i pomaga im ubrać marynarkę.

Zainteresowany współpracą?

Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zadzwoń lub odwiedź nas już dziś.

Kontakt z Hevelio