Wierzymy w obopólne zadowolenie
pracobiorcy i pracodawcy.

O nas

Hevelio

Hevelio to ekspert w zakresie doradztwa personalnego. Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Tym samym firma Hevelio kompleksowo pomaga pracownikom we wszelkich aspektach szukania pracy w Niemczech. Jednocześnie, chcemy pomóc pracodawcy znaleźć rzetelnego i godnego zaufania pracownika.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która wyznaje zasadę fair play i pełnej transparentności zarówno w stosunku do pracownika, jak i pracodawcy. Dostarczamy pracodawcom dopasowany profil pracownika, który oprócz pracy ma zapewnione nasze wsparcie w codziennym życiu.

Zespół

Sonja Schmidt

CEO

Sonja jest odpowiedzialna za naszych pracodawców, opiekuje się dotychczasowymi klientami i zachęca nowych klientów do naszego żółtego Hevelio.
Z wielką pasją do regionu oraz przyjaznym i otwartym podejściem, reprezentuje naszą firmę. Tym samym doskonale dopełnia nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dobry instynkt w kontaktach z partnerami biznesowymi sprawiają, że jest ona idealnym łącznikiem pomiędzy klientem a pracownikiem.

Julian Krümpel

Managing Partner

Współzałożyciel firmy Hevelio i CEO firmy Kortmann Group. Przez 10 lat pracy w bankowości Julian stał się ekspertem od finansów i zarządzania zasobami ludzkimi. Zdaje sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest realizacja potrzeb kadrowych poprzez pracę tymczasową. Dlatego wykorzystuje swoje doświadczenie i kontakty, by zapewniać pracodawcom najwyższą jakość usług z Hevelio.

Henning Kortmann

Partner

Henning jest partnerem i udziałowcem firmy Hevelio. Na co dzień jest prezesem zarządu spółki Kortmann Group i dyrektorem generalnym wielopokoleniowej firmy Kortmann Beton. Dzięki wykształceniu z zakresu handlu międzynarodowego i administracji biznesowej, oraz znajomości branży materiałów budowlanych, Henning wspiera Hevelio również jako doświadczony konsultant i specjalista.

Zainteresowany współpracą?

Chcemy, aby znalezienie pracy było szybkie, łatwe i bezpieczne. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zadzwoń lub odwiedź nas już dziś.

Kontakt z Hevelio