Elektryk

Schüttorf, Niemcy

Oferta pracy

Opis

Ampery, wolty i waty wywołują uśmiech na Twojej twarzy? Praca z elektroniką to Twoja pasja? Bądź plusem do minusa i aplikuj u nas już teraz. Dla naszego klienta w zakładzie w Schüttorfie poszukujemy od zaraz elektryka.

Czy jesteś zainteresowany byciem częścią młodej, rozwijającej się firmy? Przekonaj się o możliwościach, jakie oferujemy i poznaj nas podczas osobistej rozmowy.

Oto Twoje przyszłe zadania

  • Wykonywanie prostych, bardzo drobnych czynności montażowych i okablowania
  • Podłączanie i mocowanie kabli, przewodów i złączek
  • Praca w systemie 1-zmianowym

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,00 € – 15,00 €/h) + dodatki
  • Długoterminowe zatrudnienie z szansą na przejęcie przez klienta
  • Świadczenia socjalne, w tym wynagrodzenie za święta i urlop

Pracownikom nieposługującym się językiem niemieckim oferujemy również:

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i sprawach urzędowych
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego

Czego wymagamy

  • Doświadczenie lub szkolenie jako elektronik samochodowy, elektryk lub podobne.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć uczenia się
  • Niezawodność
  • Prawo jazdy kategorii B (czynne)
  • własne auto

Czy masz ochotę złożyć wniosek?

Cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać i być może wkrótce powitać w Żółtym Zespole.

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.