Kierownik magazynu na bezpośrednim stanowisku

Schüttorf , Niemcy

Oferta pracy

Opis

Władaj 80.000 m² powierzchni magazynowej!

Dla szybko rozwijającej się średniej wielkości firmy z Grafschaft Bentheim poszukujemy pracownika, który jest głodny prowadzenia i wspierania firmy przemysłowej.

Na najbliższy możliwy czas poszukujemy dla naszego klienta kierownika magazynu na bezpośrednim stanowisku. Czy twoje palce już mrowią? Doskonale, to wyślij nam swoje zgłoszenie. Nie możemy doczekać się spotkania.

Oto Twoje przyszłe zadania:

  • Prowadzenie zespołu kierowców wózków widłowych składający się z ok. 10 osób
  • Opracowywanie planów urlopowych i grafiku
  • Pomaganie przy załadunku ciężarówek i kompletowaniu zamówień
  • Twoje Porsche to nowoczesna ciężarówka Linde

Co oferujemy

  • Ponadtaryfowe wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy na dziennej zmianie
  • Darmowe przekąski w miejscu pracy
  • Firmowy telefon komórkowy
  • Możliwości dalszego kształcenia

Czego wymagamy

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu personelem oraz w magazynowaniu/produkcji
  • Jesteś schludny, dokładny i asertywny
  • Jesteś niezależny, samodzielny i masz talent do organizacji
  • Jesteś elastyczny i chętny do zrobienia dodatkowych kroków
  • Masz prawo jazdy na wózek widłowy

Czekamy na Twoją aplikację i możliwość poznania Cię!

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Aplikuj na stanowisko: Kierownik magazynu na bezpośrednim stanowisku

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.