Komisjoner/Order Picker

Lingen, Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

Pakowanie i załadunek – jak Ci się to podoba? Czy znasz się na kompletowaniu zamówień, potrafisz obsługiwać wózki widłowe i chciałbyś pracować w branży napojów? W takim razie mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Dla naszego klienta w miejscowości Bad Oeynhausen poszukujemy osób do pracy przy zbieraniu zamówień.

Czy jesteś zainteresowany pracą w młodej, rozwijającej się firmie? Przekonaj się osobiście o możliwościach, jakie możemy Ci zaoferować i poznaj nas podczas rozmowy.

Twoje przyszłe zadania

  • Do Twoich obowiązków będzie należało kompletowanie skrzynek na napoje przy użyciu systemu „pick-by-voice”.
  • W swojej pracy będziesz obsługiwać i prowadzić wózki widłowe
  • Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym (docelowo w systemie trzyzmianowym)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym jako dodatek do stałej pensji
  • Długoterminowe zatrudnienie z możliwością przejęcia przez klienta
  • Świadczenia socjalne, w tym dodatek świąteczny i urlopowy

Dla pracowników nieposługujących się językiem niemieckim oferujemy również:

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i załatwianiu spraw urzędowych
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego

Wymagamy

  • Prawo jazdy na wózek widłowy z doświadczeniem
  • Doświadczenie w obsłudze nowoczesnych urządzeń do transportu magazynowego np. wózki widłowe i ręczne/elektryczne wózki paletowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielny i ostrożny sposób pracy
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B (czynne)
  • własne auto

Czy chciałbyś złożyć wniosek?

Cieszymy się, że będziemy mogli Ciebie poznać i być może wkrótce powitać w Żółtym Zespole.

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Aplikuj na stanowisko: Komisjoner/Order Picker

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.