Lakiernik

Schüttorf, Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • lakierowanie podzespołów do pociągów
  • lakierowanie metodą mokrą
  • przygotowywanie elementów pod proces lakierowania
  • praca zespołowa

Oferujemy

24 dni płatnego urlopu w pierwszym roku

zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 euro/h

wsparcie we wszelkich sprawach urzędowych oraz zakwaterowaniu

pełne ubezpieczenie: zdrowotne i od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy itp.

darmowe lekcje języka niemieckiego

Wymagamy

  • wymagane: doświadczenie w lakierowaniu mokra metodą
  • język niemiecki: A1 lub wyżej (podstawowy)
  • czas pracy: ranne zmiany
  • dokładność
  • rzetelność
  • punktulaność
  • mile widziane: własne auto

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.