Murarz/Tynkarz

Dortmund, Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • praca w największym zakładzie betoniarskim w Niemczech
  • projekty związane z zakładami chemicznymi itp.
  • płytkowanie/murowanie wnętrza rur betonowych
  • praca zespołowa

Oferujemy

zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

wynagrodzenie: MIN. 12,50€ LUB UMOWA na zasadzie DODATKÓW. Wynagrodzenie jest uwarunkowane doświadczeniem lub umiejętnościami kandydata

wsparcie z zakwaterowaniem

33 dni wolnych od pracy: 24 dni urlopu + 9 dni ustawowych<br />
<br />

33 dni wolnych od pracy: 24 dni urlopu + 9 dni ustawowych

opieka polsko i niemiecko języcznego KOORDYNATORA w samym miejscu pracy

PODARUNEK świąteczny od pracodawcy

wsparcie we wszelkich sprawach urzędowych oraz zakwaterowaniu

pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy itp.

stałą współpracę – firma Hevelio w pełni wspiera kandydatów w procesie rekrutacji jak i ich ciągły rozwój.

szansę przejęcia przez pracodawcę

Wymagamy

  • język niemiecki: mile widziany MIN. A1
  • doświadczenie jako murarz lub tynkarz.
    • mile widziane doświdczenie w pracy z rurociągami betonowymi
  • chęć do pracy i nauki nowych rzeczy
  • dokładność i sumienność
  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • dojazd we własnym zakresie

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.