Operator produkcji

Emsdetten, Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • produkcja szalunków, płyt podłogowych i belek fundamentowych
  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych elementów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • miejsce pracy: Emsdetten

Oferujemy

zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

atrakcyjne wynagrodzenie

24 dni płatnego urlopu

wsparcie we wszelkich sprawach urzędowych oraz  zakwaterowaniu

wsparcie we wszelkich sprawach urzędowych oraz zakwaterowaniu

darmowe lekcje języka niemieckiego

pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy itp.

stałą współpracę – firma Hevelio w pełni wspiera kandydatów w procesie rekrutacji jak i ich ciągły rozwój

Wymagamy

  • mile widziane doświadczenie z dziedziny szalowania
  • chęć do pracy i nauki nowych rzeczy
  • dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym)
  • j. niemiecki: podstawowy (A1)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • pracowitość
  • punktualność

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.