Opiekun osób starszych

Ochtrup , Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • praca w domu opieki
  • codzienna pielęgnacja podopiecznych
  • wykonywanie podstawowych czynności medycznych
  • dbanie o komfort psychiczny oraz dobre samopoczucie seniora
  • organizowanie podopiecznemu czasu wolnego

Oferujemy

zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

solidne wynagrodzenie: 3400€ brutto (2500€ netto)

25% dodatku za nadgodziny<br />
50% dodatku za pracę w niedzielę <br />
100% dodatku za pracę w dni ustawowo wolne od pracy

25% dodatku za nadgodziny
50% dodatku za pracę w niedzielę

system pracy 2 - zmianowy plus praca co drugi weekend

34 dni wolne od pracy: 24 dni urlopu + 10 dni ustawowych<br />

34 dni wolne od pracy: 24 dni urlopu + 10 dni ustawowych

MIN.150 € dodatku świątecznego

MIN.150 € dodatku urlopowego

wsparcie przy zakwaterowaniu

pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy itp.

PODARUNEK świąteczny od pracodawcy

opieka ze strony polskiego koordynatora

stałą współpracę – firma Hevelio w pełni wspiera kandydatów w procesie rekrutacji jak i ich ciągły rozwój.

Wymagamy

  • zakończone szkolenie pielęgniarskie
  • doświadczenie jako opiekunka do osób starszych
  • komunikatywny język niemiecki (B1)
  • chęć współpracy z osobami starszymi
  • cierpliwość
  • empatia

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.