Płytkarz/Fugarz

Schüttorf , Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • Uszczelnianie płytek, okien i szczelin
  • Fugi silikonowe
  • Prac na terenach budowlanych

Oferujemy

zatrudnienie zgodnie z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy - bezpośredni kontrakt z zakładem pracy (umowa długoterminowa)

atrakcyjne wynagrodzenie: od 15 EURO do 16 EURO/h

1-zmianowy

1-zmianowy

Samochód służbowy po pomyślnym przejściu szkolenia

27 dni płatnego urlopu

zapewniona nowoczesna odzież robocza

najnowsza wersja narzędzi

Wymagamy

  • doświadczenie w pracy jako płytkarz/fugarz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego: wymagane
  • niezależny sposób pracy
  • elastyczność
  • praca zespołowa
  • punktualność
  • prawo jazdy kategorii B jest obowiązkowe

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.