Pracownik budowy dróg

Rheine, Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • praca na projektach zawierających budowę:
    • tras komunikacyjnych,
    • infrastruktury,
    • dróg lądowych i przemysłowych
  • ogólne prace budowlane przy kładzeniu asfaltu
  • obsługa walca drogowego: kandydat zostanie przyuczony
  • obsługa rozściełacza: kandydat zostanie przyuczony
  • praca w obrębie 120km od Rheine: dojazd wspólnie z zespołem

Oferujemy

BEZPOŚREDNI kontrakt z pracodawcą. Umowa zgodna z przepisami niemieckiego Kodeksu prawa pracy

Stawka MIN. 12,85 EUR/h - podwyżki możliwe po przyuczeniu pracownika

Bonus urlopowy

Bonus świąteczny

System pracy 1 - zmianowy oraz KRÓTSZE PIĄTKI

Możliwości rozwoju poprzez szkolenia oraz bezpośrednie przyuczenia przez pracodawcę

wsparcie z zakwaterowaniem

Wymagamy

  • doświadczenie w pracy przy budowie dróg: mile widziane
  • język niemiecki: A2/B1 – pracownik musi umieć zrozumieć polecenia
  • język angielski: mile widziany
  • rzetelność
  • punktualność
  • praca zespołowa
  • prawo jazdy
  • własne auto

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.