Rekruter

Schüttorf, Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych (B2C)
  • praca w 3 językach:
    • niemiecki
    • polski
    • angielski
  • zarządzanie kandydatami w systemie rekrutacyjnym
  • przygotowywanie profili pracowniczych dla klientów
  • współpraca z zespołem B2B
  • tworzenie dokumentów potrzebnych do podjęcia współpracy przez kandydata

Oferujemy

zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i umiejętności danego kandydata)

€150 dodatku urlopowego

€150 dodatku świątecznego

37 dni urlopu: 27 dni urlopu + 10 dni ustawowych

Imprezy integracyjne oraz świąteczne

PODARUNEK świąteczny od pracodawcy

Telefon służbowy

pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy itp.

wsparcie z zakwaterowaniem

Wymagamy

  • min. tytuł licencjata w dziedzinie biznesu lub pokrewnej
    • lub mile widziane osoby po studiach germanistycznych
  • znajomość trzech języków
    • niemiecki
    • angielski
    • polski
  • doświadczenie w branży rekrutacyjnej
    • branża opieki nad starszymi – mile widziana
    • branża związana z fachowcami – również mile widziana
  • dobra znajomość pakietu Office  w tym Word, Excel, Outlook oraz PowerPoint.
  • pogoda ducha
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • umiejętność znajdywania rozwiązań problemów
  • praca samodzielna jak i zespołowa
  • uprzejmość
  • profesjonalizm

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.