Spawacz MAG

Rheine, Niemcy

Oferta pracy

Zakres obowiązków

  • praca z elementami do turbin wiatrowych, statków oraz systemów rozprowadzających energię
  • spawanie metodą ręczną MAG
  • czytanie rysunków technicznych

Oferujemy

zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

atrakcyjne wynagrodzenie – do negocjacji

24 dni płatnego urlopu

długoterminowa umowa o pracę

wsparcie we wszelkich sprawach urzędowych oraz zakwaterowaniu

darmowe lekcje języka niemieckiego

pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy itp.

stałą współpracę – firma Hevelio w pełni wspiera kandydatów w procesie rekrutacji jak i ich ciągły rozwój

Wymagamy

  • j. niemiecki: NIE WYMAGANY
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w spawaniu metodą ręczną MAG lub bardzo dobre umiejętności w spawania metodą MAG
  • próbki u klienta są sprawdzane rentgenem
  • mile widziane certyfikat z dziedziny spawania metodą (MAG – 135 i 136)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • pracowitość

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.