Spawacz MIG/MAG

Twist, Niemcy

Oferta pracy

Opis

Dla naszego klienta poszukujemy spawacza MIG/MAG od zaraz w Twist. Możesz oczekiwać ekscytujących i odpowiedzialnych zadań.

Czy jesteś zainteresowany byciem częścią młodej, rozwijającej się firmy? Przekonaj się o możliwościach, jakie oferujemy i poznaj nas podczas osobistej rozmowy.

Oto Twoje przyszłe zadania

  • Spawanie elementów do przyczep, samochodów ciężarowych i ciągników (MIG/MAG)
  • Przygotowanie elementów do spawania
  • System 2 zmianowy

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12,93€/h) + dodatki
  • Długoterminowe zatrudnienie z szansą na przejęcie przez klienta
  • Świadczenia socjalne, w tym wynagrodzenie za święta i urlop

Pracownikom nieposługującym się językiem niemieckim oferujemy również:

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i sprawach urzędowych
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego

Czego wymagamy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
  • Certyfikaty spawalnicze (MIG/MAG)
  • Bezpieczeństwo podczas trasowania w celu przygotowania elementów do spawania
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Prawo jazdy kategorii B (czynne)
  • własne auto
  • Odpowiedzialność i punktualność

Czy masz ochotę złożyć wniosek?

Cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać i być może wkrótce powitać w Żółtym Zespole.

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.