Dla firmy

Wiele zyskujesz

Hevelio to kompetentny partner pomagający w znalezieniu rzetelnych i zmotywowanych osób do pracy. Oferujemy ściśle określony proces rekrutacyjny, który pozwala dobrać kandydatów na odpowiednie stanowisko. Ponadto decydując się na współpracuję z nami, pracują Państwo z ekspertem z danej branży. Taki system pozwala odpowiednio dopasować kandydata do danego stanowiska; klucz to właściwe zrozumienie potrzeb pracodawcy

Przetestowana kadra pracownicza

W dzisiejszej dobie nie jest łatwo znaleźć rzetelnego pracownika.  Staramy się ułatwiać to zadanie pracodawcą. Tym samym testujemy naszych kandydatów. Jedną z metod, którą stosujemy to przed próby spawalnicze. Kandydat nie musi nam opowiedzieć o swoich doświadczeniach; może nam po prostu pokazać co potrafi.  Dzięki temu, możesz cieszyć się  czystą współpracą z pracownikiem.

Elastyczność

Twój biznes ma swoją sezonowość, która oznacza, że nie zawsze potrzebujesz rąk do pracy. Tą elastyczność chcemy Ci zaoferować. Możesz użyczyć naszego pracownika na jakiś czas a my już się upewnimy, że zarówno Ty jak i pracownik jesteście zadowoleni.

Rozwój pracownika

Rozwój zawodowy pracownika to ważna kwestia zarówno dla pracownika jak i pracodawcy. Zdobywanie  nowych umiejętności

Proces rekrutacji

Oferujemy ściśle określony proces rekrutacyjny, który pozwala dobrać kandydatów na odpowiednie stanowisko.

Rozliczanie godzin

Wykonywanie czynności związanych z rozliczaniem godzin potrafi być mozolne i czasochłonne. My robimy to za Ciebie!

Podpisywanie umów

Podpisanie umowy oraz wytłumaczenie praw i obowiazków pracownika może być naprawdę proste i szybkie – z Hevelio z pewnością! Dopełniamy wszelkich  formalności prawnych zamiast pracodawcy.

Jak to działa

Hevelio to kompetentny partner pomagający w znalezieniu rzetelnych i zmotywowanych osób do pracy. Oferujemy ściśle określony proces rekrutacyjny, który pozwala dobrać kandydatów na odpowiednie stanowisko. Ponadto decydując się na współpracuję z nami, pracują Państwo z ekspertem z danej branży. Taki system pozwala odpowiednio dopasować kandydata do danego stanowiska – klucz to właściwe zrozumienie potrzeb pracodawcy.

Zobacz proces rekrutacji

Rekrutacja

Nasze branże

Specjalizujemy się w następujacych branżach:

Produkcja plastików

Produkcja betonu

Elektryka

Logistyka

Metalurgia

Przemysł sprzątający

Pozyskaj wykwalifikowanych ludzi

Hevelio to kompetentny partner pomagający w znalezieniu rzetelnych i zmotywowanych osób do pracy.

Kontakt z Hevelio