HR – People & Culture Manager do naszej centrali Bezpośrednie zatrudnienie – lokalizacja Dortmund

Dortmund, Deutschland

Oferta pracy

Opis

Nasz klient jest nowym, cyfrowym graczem na rynku zrównoważonego czyszczenia domów w Niemczech.

Robi swój pierwszy krok, wchodząc w delikatne czyszczenie elewacji – i planuje więcej 😉

Czy chciałbyś być częścią naszej historii sukcesu i zająć się wszystkimi kwestiami relacji międzyludzkich (HR) w naszej firmie?

Twoje zadania:

  • Będziesz zajmować się wszystkimi zadaniami związanymi z relacjami międzyludzkimi (HR) w firmie o dużych ambicjach wzrostu.
  • Wspólnie z zespołem zarządzającym, będziesz wyprowadzać wszystkie strategiczne środki związane z planowaniem korporacyjnym i zaplanujesz ich wdrożenie; (np. rozwój lokalizacji, centrum szkoleniowe, infrastruktura oprogramowania cyfrowego).
  • Rozwój zespołu jest w Twoich rękach – od centrali po lokalizacje, przekazujesz nasze wartości i łączysz zespoły.
  • Jako osoba kontaktowa dla pracowników, dbasz o ich obawy, życzenia i potrzeby w całym cyklu życia pracownika.
  • W codziennej pracy zajmujesz się wszystkimi czynnościami (przygotowanie rozliczeń zewnętrznych, aktualizacja danych pracowników, komunikacja wewnętrzna itp.)

Oferujemy

  • Dużą swobodę twórczą i odpowiedzialność w budowaniu pozycji firmy na rynku czyszczenia elewacji.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, stałą umowę o pracę i 30 dni urlopu, z terminową wypłatą wynagrodzenia przez cały czas
  • Wysokiej jakości samochód służbowy wraz z kartą paliwową i wyposażeniem technicznym, laptop i telefon komórkowy (oczywiście również do użytku prywatnego)
  • Profesjonalny zespół ekspertów z branży cyfrowej
  • Wewnętrzny dział IT do wdrażania pomysłów
  • Wspaniałe imprezy firmowe w lokalizacjach i w siedzibie głównej w Düsseldorfie

Nasze wymagania

  • Wiesz, jak budować i motywować zespoły – od kierowników budowy po pracowników tymczasowych.
  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znasz codzienną działalność HR od podszewki.
  • Czujesz się jak w domu, w cyfrowym świecie – nie tylko w korzystaniu z oprogramowania, ale także w doborze odpowiednich pracowników dla cyfrowej firmy.
  • Masz dobry kontakt z ludźmi i reprezentujesz wartości firmy wobec klientów, pracowników i partnerów.
  • Posiadasz ważne prawo jazdy.
  • Mówisz płynnie po niemiecku, angielsku i polsku.

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Aplikuj na stanowisko: HR – People & Culture Manager do naszej centrali Bezpośrednie zatrudnienie – lokalizacja Dortmund

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.