Malarz

Salzbergen, Deutschland

Oferta pracy

Opis

Potrzebujemy doświadczonego malarza, na duży plac budowy w miejscowości Salzbergen.

Twoje zadania:

  • malowanie
  • szpachlowanie
  • nakładanie kleju

Oferujemy

  • zakwaterowanie
  • ekscytujące dodatki netto
  • bonus wakacyjny i świąteczny

Wymagania:

  • samodzielny i odpowiedzialny styl pracy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe lub wykształcenie

Masz pytania?

Dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielamy telefonicznie:

(0)5923 80 13 08 dla dzwoniących z Niemiec oraz +49 5923 80 13 08 spoza Niemiec

a także mailowo pod adresem cv@hevelio.com

Wypełnij krótki formularz i wyślij nam swoje CV.

Załącz CV * (dopuszczalne formaty: pdf, doc, docx, odt)
Wybierz plik

Ostatnie miejsca pracy

Dodatkowe załączniki

Jeżeli chcesz, możesz dodać zdjęcia Twojej pracy, certyfikaty lub inne dokumenty

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.